:. Profil
     firmy
  :. Tatranský profil   :. Okná a dvere   :. Zatieňovacia technika   :. Garážové brány
  :. Povrchová úprava   :. Umelecké kováčstvo   :. Vzduchotechnika   :. Nafukovacie haly

informácie .: 

rolety .: 

žalúzie .: 

text. vertikály .: 

sieťky .: 

dokumentácia .: 

cenník .: 

kontakt .: 

 

V
onkajšie rolety, či už plastové alebo hliníkové sú snáď najčastejšie používanou zatieňovacou technikou, nakoľko sú užitočným a funkčným doplnkom k oknám, či už plastovým alebo dreveným.

Na výrobu samotných žalúziových profilov sa používa vysokokvalitný materiál. Profily vyrábame na automatizovaných výrobných linkách ktoré zaručujú vysokú presnosť vyhotovenia lamiel. Všetky nami vyrobené profily sú pod neustálou kontrolou a prechádzajú pravidelným testom z dôvodu aby sa dosiahla maximálna kvalita a tým aj vaša spokojnosť s našimi výrobkami. Vonkajší bubon je z kvalitného hliníkového plechu, ktorý má dlhú životnosť.
Z hľadiska bezpečnosti je možné použiť ukončovacie lišty, buď plastové alebo hliníkové so zámkom.
V ponuke máme taktiež rolety so zaomietacím bubnom.

Tak isto ako aj ostatné nami extrudované plastové profily aj plastové rolety sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach a tým vlastne dokonale zladíte ako exteriér, tak i interiér vášho domu alebo bytu. To umocňuje aj možnosť farebnej kombinácie jednotlivých lamiel. Plastové rolety dokážeme montovať na drevené, ale aj na plastové okná a tiež aj na vchodové dvere. Pri navíjacej šnúre možno použiť automat.

Naše systémy vieme podľa požiadaviek zákazníka doplniť o elektrické ovládanie manuálne alebo automatické.

Vonkajšie plastové rolety sú vynikajúcou investíciou na mnoho rokov.

    ...farebná škála lamiel