:. Profil
     firmy
  :. Tatranský profil   :. Okná a dvere   :. Zatieňovacia technika   :. Garážové brány
  :. Povrchová úprava   :. Umelecké kováčstvo   :. Vzduchotechnika   :. Nafukovacie haly

informácie .: 

sekčné .: 

rolovacie .: 

dokumentácia .: 

cenník .: 

kontakt .: 
 


P
opri výrobe zatieňovacej techniky sme sa stretli s požiadavkami zákazníkov na montáž garážových brán. Z toho dôvodu dnes už firma montuje dva druhy brán: sekčné a rolovacie.

• Sekčné brány EURODOOR svojim pekným dizajnom zvyšujú hodnotu Vášho domova. Sekcie brán švajčiarskej firmy TECSEDO sa skladajú z ocelových platní zateplené 40 mm vrstvou polyuretánu, ktoré majú vynikajúce izolačné vlastnosti. Tieto brány sú vybavené ochranou prítomnej osoby a môžu sa používať aj bez elektrického ovládania, ktoré je možné namontovať dodatočne. 

Široká škála farieb podľa vzorkovníka RAL, a teraz už aj imitácia dreva - zlatý dub,orech,mahagón,zelená s možnosťou použitia okrasných okienok so sklom, dodá týmto bránam elegantný vzhľad.• Rolovacie brány vynikajú menšími nárokmi na zhrňovací priestor. Táto vlastnosť uprednostňuje ich použitie na také stavebné riešenia, kde by sa sekčné brány z mechanických dôvodov nadali použiť. Ich nevýhodou je len motorické použitie, zdvíhanie kľukou je na bežné použitie nepohodlné. Pancier je najmä z hliníka vyplnený polyuretánovou penou.