:. Profil
     firmy
  :. Tatranský profil   :. Okná a dvere   :. Zatieňovacia technika   :. Garážové brány
  :. Povrchová úprava   :. Umelecké kováčstvo   :. Vzduchotechnika   :. Nafukovacie haly

informácie .: 

profily .: 

sklá .: 

kovanie .: 

doplnky .: 

výplne .: 

referencie .: 

certifikáty .: 

cenník .: 


AKCIE .: 

kontakt .: 


SECURIDO .: 
bezpečnostné dvere 


Spoločnosť Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninck, ktorý má pobočky vo viac ako 75 krajinách. Tieto pobočky tvoria globálnu sieť prevádzok na spracovanie plastov. Spoločnosť Inoutic vznikla v roku 1956 ako závod na spracovanie plastov bratov Angerových v nemeckom meste Bogen. V roku 1985 bola firma premenovaná na Thyssen Polymer GmbH, Kunststofftechnika , v roku 2007 vznikla spoločnosť Inoutic/Deceuninck GmbH . V roku 2012 potom značku Inoutic prevzala aj pobočka spoločnosti Deceuninck na Slovensku. Používame 6-komorové profily PRESTIGE .


Novinkou

sú výrobky z hliníkového profilu PONZIO . Zameriavamesa hlavne na výrobu vchodových dverí a zasklených stien.

Sklo:
Pre zachovanie vysokého štandardu používame v našich oknách izolačné sklá od výrobcu s ISO certifikáciou. Izolačné sklá našich okien môžu mať súčiniteľ prechodu tepla U = 0,7 – 2,9 W/m2K. Štandardne používame sklo so súčiniteľom prechodu tepla k=1.0. Sklá dodávame s rôznym stupňom bezpečnosti, zvukovej izolácie a v širokej škále farieb a vzorov.


Kovanie:
Dodávateľ kovania Winkhaus je skúsený nemecký výrobca, ktorý je zárukou pre bezchybnú, kvalitnúa jednoduchú manipuláciu našich okien.Okenné kovanie je automaticky dodávané so štrbinovým vetraním.


CENNÍK

informačnýcenník najbežnejších typov okienPRESTIGE 6 komorový plastový profil
PONZIO hliníkový profil
Bezpečnostné dvere