:. Profil
     firmy
  :. Tatranský profil   :. Okná a dvere   :. Zatieňovacia technika   :. Garážové brány
  :. Povrchová úprava   :. Umelecké kováčstvo   :. Vzduchotechnika   :. Nafukovacie haly

informácie .: 

rolety .: 

žalúzie .: 

text. vertikály .: 

sieťky .: 

dokumentácia .: 

cenník .: 

kontakt .: 

 

Snáď najrozšírenejším spôsobom zatieňovania sú horizontálne žalúzie. Vieme vyhovieť všetkým vašim požiadavkám, či už cenovým, alebo kvalitatívnym. V ponuke máme atypické šikmé žalúzie, žalúzie v širokej farebnej škále lamiel a ich rôzne povrchové úpravy (napr. drevoimitácia), výsledkom sú originálne výrobky prispôsobené želaniam každého zákazníka.

V ponuke máme nasledovné druhy  žalúziovej zatieňovacej techniky.


Medzisklené žalúzie

Žalúzie, ktoré zatieňujú interiéry a ochránia Vás i Vaše súkromie. Sú obľúbeným doplnkom mnohých bytov, škôl a pod. Ovládanie žalúzií je veľmi jednoduché a to pomocou tyčky upevnenej v ráme okna a vyťahovanie lamiel je zabezpečené šnúrou. Medzisklené žalúzie sa montujú medzi sklá starších alebo kastlíkových typov okien.

ISSO brzda
ISSO žalúzie zatieňujú interiéry a chránia pred nežiadúcimi pohľadmi. Dokonale splývajú s interiérom a pôsobia veľmi esteticky. Všetky upevňovacie prvky sú prekryté elegantnými plastovými krytkami a nosné prvky sú vytvorené z plechového alebo hliníkového profilu elegantného tvaru. Ovládanie je zabezpečené brzdovým mechanizmom. Brzdový mechanizmus umožňuje nastavenie lamiel v ľubovoľnej výške bez toho, aby sa šnúrka musela upevňovať okolo plastového kolieska. Montujú sa do plastových a drevených okien.

ISSO retiazka
Veľmi obľúbený typ žalúzie. Jednoduché ovládanie je zabezpečené guľôčkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel a na vyťahovanie a spúšťanie žalúzií. Žalúzie sú vyrábané v širokej farebnej škále. Tento typ žalúzií sa hodí na plastové i drevené okná.

ISSO retiazka celotieniaca
Veľmi moderné a esteticky vysoko hodnotné žalúzie. Celotieniace prevedenie má otvory vzadu v lamelách, čím sa minimalizuje vpúšťaniu svetla do interiéru. Jednoduché ovládanie a manipuláciu so žalúziou zabezpečuje guľôčková retiazka. Tieto žalúzie sú výborné pre plastové okná a drevené eurookná.

    Návod na používanie a údržbu:
  • Nosné prvky - slúžia na uchytenie žalúzie do okna.
  • Brzda, šnúrka - slúžia na reguláciu svetla vpúšťaného do interiéru a na natáčanie, sťahovanie a vyťahovanie lamiel do potrebnej výšky.
  • Údržba žalúzií - žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou.Isso brzda

Isso retiazka

Isso retiazka celot.