:. Profil
     firmy
  :. Tatranský profil   :. Okná a dvere   :. Zatieňovacia technika   :. Garážové brány
  :. Povrchová úprava   :. Umelecké kováčstvo   :. Vzduchotechnika   :. Nafukovacie haly

informácie .: 

profily .: 

sklá .: 

kovanie .: 

doplnky .: 

výplne .: 

ukážky .: 

dokumentácia .: 

cenník .: 

kontakt .: 
 

Neodmysliteľným doplnkom kvalitných okien sú parapety. Ponúkame Vám kvalitné vonkajšie hliníkové a vnútorné PVC parapety. 
Vonkajšie parapety poskytnú Vašej fasáde trvanlivú ochranu a estetický rozmer, kým vnútorné parapety sa môžu stať ozdobou miestnosti, miestom plným kvetov, miestom pre Vaše drobnosti a maličkosti, slovom elegantným doplnkom okna.


Vonkajšie parapetné dosky
Vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Nami dodávané vonkajšie hliníkové parapety znesú maximálne nároky kladené na tento výrobok. Sú vhodné aj do tých najnepriaznivejších poveternostných podmienok.
Hliníkové parapety dodávame v troch štandardných farbách - bielej, hnedej a elox bronzovej. Na želanie zákazníka je možné zhotoviť parapetu aj podľa vzorkovníka RAL.
K vonkajším parapetám dodávame plastové koncovky.
Šírka parapetov môže byť od 10 cm do 45 cm a dĺžka jednej parapety môže byť až 4 metre.

Vnútorné PVC parapetné dosky
Vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie. Parapetné dosky môžu zmeniť štýl celej miestnosti. So špeciálne vyvinutým autentickým dizajnom držia krok s klasikou, módou, ale aj trendom, ktorý nepodlieha času ani móde. Popri skvelej kvalite si Vás získajú svojím pôvabom.
Diagonálne rozmiestnenie vnútorných komôr PVC parapiet garantuje ich dokonalý tvar a výstuhu, a špeciálna melamínová fólia pevnosť, trvácnosť a farebnú stálosť.
PVC parapety dodávame v šírke od 10 cm do 50 cm a v dĺžke až do 6-tich metrov.
Štandardnou farbou je biela a zlatý dub, na objednávku vieme zabezpečiť PVC parapety vo farbe mramor, buk a mahagón.